Kirjastus GoodNews esitleb:
21-päevane Hea Elu Väljakutse

21 väikest, ent võimsat soovitust, mille abil muuta oma elu õnnelikumaks, ilusamaks ja rikkamaks.

Kas Sa oled valmis tegema iga päev ühe lihtsa teo selleks, et oma elus rohkem rõõmu tunda?

Kui jah, siis pane end kirja!

Saadame Sulle järgneva 21 päeva jooksul iga päev meilile ühe hea nõuande, mis aitab ka Sinu elus suuri muutusi luua.
Nõustun saama meilile Kirjastuse Goodnews eripakkumisi ning uudiseid.
Salajane ligipääs saabub Sinu e-posti!

Mis on meie 21-päevane Hea Elu Väljakutse?

Mitmed uuringud on tõestanud, et ei vähem ega rohkem kui 21 päevaga on võimalik endasse juurutada lihtsad uued harjumused ning muuta sellega kogu oma elu!

HEA ELU. Oleme kindlad, et igaühe jaoks tähendab see sõnapaar midagi erinevat, mistõttu me ei üritagi anda universaalset hea või õnneliku elu valemit. Lugedes aga raamatuid ja elades kaasa teiste inimeste lugudele, saime aru, et head elu kirjeldades tõusevad esile teatud läbivad teemad.

Seal on kindlasti tegevused iseenda jaoks ja iseendaga – pai oma kehale, hingele, vaimule. Seal on aga kindlasti ka tegevused kellegi teise heaks, sest andes saame ise palju rohkem. Meil on iga päev võimalus teha midagi eilsest paremini, olla parem inimene ja elada üha ilusamat elu.

Seega esita endale see väljakutse ja me tuleme Sulle appi, jagades Sinuga 21 head soovitust, mis on aidanud meil endil muuta elud tähendusrikkamaks ja ägedamaks! Usume, et nende pisikeste tegevuste abil leiadki üles just omaenda unikaalse Hea Elu valemi.
Selle väljakutsega saad luua endale harjumuse teha iga päev midagi, mis teeks Su elu paremaks, ilusamaks, rikkamaks ja tähenduslikumaks.

Miks osaleda Hea Elu Väljakutsel?

  • Oleme Sinu eest koondanud 21 väga head soovitust, mis on aidanud meil endil muuta oma elu tähendusrikkamaks, ilusamaks ja tasakaalukamaks. Sina ei pea tegema muud, kui avama iga päev oma meili ja hea soovitus juba ootabki Sind seal!
  • Hea elu tähendab, et kõik tähtsamad elu valdkonnad saavad võrdselt tähelepanu. Sageli suuname fookuse teiste heaolule, jättes iseend unarusse. Hea Elu Väljakutse toetab Sind iseendale aja võtmises ja aitab Sul oma tassi täidetuna hoida.
  • ​Suured muutused saavad alguse väikestest muudatustest. Juba regulaarne naeratus iseendale ja teistele aitab ellu luua väga palju rohkem rõõmu. Hea Elu Väljakutse annab ideid ja julgustab katsetama, millised võiksid olla Sinu uued õnne loovad harjumused.
  • ​Kui ka Sina kipud uusi asju alustama, aga erinevatel põhjustel neid peagi pooleli jätma, siis erinevad väljakutsed on midagi just Sulle! Koostegemised, ka virtuaalsed, aitavad treenida Su järjepidevust ja hoida motivatsiooni üleval. Oleme Sinu toetustiim! (Meile võib päriselt ka ALATI kirjutada!)

GoodNews Kirjastus - kes me oleme?

Võib öelda, et me oleme kamp natuke hullumeelseid, aga väga armsaid ja pühendunud inimesi, kes on võtnud endale missiooniks luua vähemalt 100 ilusat raamatut, milles peituvad head sõnad aitaksid maailmast luua parema paiga.

Me väärtustame ilu, rahu, tarkust, töökust, tasakaalu, armastust, sõprust. Me ei uinu õhtuti enne, kui oleme saanud sel päeval toetada kas või üht inimest hea sõnaga.

Kirjastus Goodnews on siiani välja andnud neli raamatut, mis kajastavad lugusid kangelastest meie endi ümbert ja keskelt, kel on maailmale jagada julgustavaid sõnu ja häid praktikaid.
KIRJASTUSE GOODNEWS RAAMATUD

Kuidas muuta oma mõtlemist ja käitumist, et nautida õnnelikku, tasakaalukat ning tervisest pakatavat elu?

Meie teejuhid annavad Sulle nõu!

MONIKA PALMI
hingamisharjutuste kogumik “Hinga ja ela!”

TOIVO NIIBERGI
elu käsiraamat “Ela ja. küsi! 500 elulist küsimust”

DAVE BENTONI
avameelne elulooraamat “Olen see, kes olen”

DALĺ KARATI
õnneharjutuste kogumik “Õnn on otsus!”

Häid mõtteid raamatutest

Õppida elu hindama on tähtsaim võime, mis meile antud on!

Dave Benton

Õnnelik inimene on alati ilus, sest sisemine ilu pääseb välja ning mõjutab ka välist ilu!

Monika Palm

Mida rohkem sa süvened praegusesse hetke, seda lihtsam on mõista, kuidas ennast tunned!

Toivo Niiberg

Mitte tervemad inimesed ei ole õnnelikumad, vaid õnnelikud inimesed on tervemad!

Dalí Getter Karat
❤ 21-päevane Hea Elu Väljakutse 
Liitu meie uudiskirjaga ja saadame Sulle järgneva 21 päeva jooksul iga päev meilile ühe hea nõuande, mis on aidanud meil oma elus suuri muutusi luua.

MÜÜGITINGIMUSED  -  ANDMEKAITSETINGIMUSED
Kirjastus GoodNews OÜ  | © 2023 KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD